Kontakt

Stromtec OÜ 12688881

Juriidiline aadress: Päevalille 2-2, Ülenurme, Kambja vald, Tartumaa 61714

Tegevusaadress: Tähe 114 C, Tartu, II korrus

 

Igasuguste asjadega tegeleja- Jaanus Kaldoja

jaanus@stromtec.ee +3725534119

Projekteerija- Tarmo Tiits

tarmo@stromtec.ee +37255699792

Projekteerija- Astrid Kesküla

astrid@stromtec.ee +37256573830

Projekteerija- Rait Valgma

rait@stromtec.ee +37258559845

Projekteerija- Triinu Koger

triinu@stromtec.ee +37256743238

Projekteerija- Andreas Kärp

andreas@stromtec.ee +37253007562

Projekteerija- Harri Laks

harri@stromtec.ee +37253835935

Projekteerija- Martin Bluum

martin@stromtec.ee +37256969904

Projekteerija- siin võiks olla sinu nimi, kui tahad leida elektri- ja side valdkonnas väljakutsuvat tööd. Võta julgelt ühendust.